KONST / Litografier / Färglitografi 13093545
nr 1309 3545
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad 94/100, daterad -70, oramat löst blad. Motivet: 23x28 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:15:16
150 kr